Пн. Тра 29th, 2023

Попри ризики на деокупованій Херсонщині працюють комісії з реєстрації пошкодженого майна

ілюстраційна світлина, наслідки обстрів на Херсонщині

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Всі військові адміністрації  Херсонського району утворили комісії з обстеження житла, зруйнованого внаслідок збройної агресії РФ.

Про це повідомив начальник Херсонської районної військової адміністрації Михайло Линецький під час пресконференції Медіа-центру “IPC-Південь”.

«Величезне навантаження на цих людей, вони працюють у дуже складних умовах. Робота йде щодня. Були певні складнощі, форма змінювалась, сьогодні всі питання врегульовані та комісії працюють», – розповів він.

За словами Линецького, районна комісія зосередилась на фіксації пошкоджень гуманітарної сфери, а комісії при військових адміністраціях громад – на реєстрації пошкодженні приватних будинків.

Комісія при районній РВА затвердила 49 актів обстеження – школи, дитсадки, медзаклади, які постраждали від обстрів росіян.

Комісія, яка утворена Чорнобаївською військовою адміністрацією, склала акти на понад 300 приватних будинків тільки в Посад-Покровському.

Як повідомлялось, Верховна Рада України ухвалилпа Закон про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+