Сб. Січ 28th, 2023

Попри воєнний стан Нововоронцовщина залучає інвесторів

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У деокупованій Нововоронцовські громаді попри війну заходять інвестори. У майбутньому сподіваються залучити інвесторів для розвитку потенціалу громади та родовищ на її території, забезпечення роботою людей, які повертаються на звільнені від окупації землі.

Про такі здобутки й плани на майбутнє розповів начальник Нововоронцовської селищної військової адміністрації Андрій Селецький, передає Медіацентру IPC-Південь.

«Нам вдалося залучити інвесторів, незважаючи на воєнний стан, незважаючи на перебування в зоні бойових дій, вдалося залучити інвестиції, які направлені не тільки на допомогу тут і зараз, а на перспективу розвитку нашої громади. Більше того, з’являються нові інвестори, з’являються нові можливості, ми ведемо переговори постійно, проводимо зустрічі, тому є велика перспектива створення нових робочих місць, нових виробничих потужностей, навіть в сільській громаді», – повідомив він.

У Нововоронцовці та її околицях розташоване родовище червоної глини в області, перспективне для промислового виробництва. Також в громаді є вапняковий кар’єр. Ще в 19-му столітті тут снувало два цегельно-черепичні заводи.

Як повідомлялось, жителям Нововоронцовської громади починають виплачувати грошову компенсацію за зруйноване внаслідок російської агресії житло. 208 заявників отримають по 18000 тисяч гривень.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+