Чт. Бер 23rd, 2023

Колаборантці з Нової Збур’ївки оголосили про підозру

Призначені окупантами гауляйтерка Нової Збур’ївки Наталія Бебешко і гауляйтер неіснуючого Голопристанського «району» Геннадій Недялков Фото: скріншот відео

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Українські правоохоронці заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності так званій «голові російської адміністрації села Нова Збур’ївка Скадовського району.

Про це повідомляє прокуратура Херсонської області.

“На псевдопосаді підозрювана виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції у незаконно створеному органі влади, всіляко сприяє утвердженню окупаційної влади на місцевості. Упродовж серпня-вересня вона брала активну участь в організації псевдореферендуму, особисто проводила збори та агітаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, закликаючи людей до так званого «волевиявлення”, – йдеться у повідомленні.

Місцевій мешканці заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Як повідомлялось, на Херсонщині у Новій Збур’ївці Голопристанської міської територіальної громади Скадовського району російські загарбники «призначили» головою місцевої «адміністрації» Бебешко Наталію Миколаївну, яка раніше працювала в місцевій сільській раді інспекторкою апарату.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+