Чт. Бер 23rd, 2023

У росіян на Херсонщині поповнення: завели дві тисячі мобілізованих

ілюстраційна світлина

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Росіяни завезли на окуповану Херсонщину близько двох тисяч мобілізованих.

Відповідну інформацію оприлюднив у Фейсбуці Генеральний штаб ЗСУ.
“На тимчасово захоплену територію Херсонської області для поповнення втрат і посилення підрозділів на лінії зіткнення прибули до 2000 мобілізованих росіян”, – йдеться у повідомленні.
Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій Сил оборони на окремих напрямках.

За словами речниці Сил оборони півдня Наталії Гуменюк, на початку жовтня вже фіксувались випадки здачі в полон мобілізованих росіян. “Є звернення і від підрозділів, й індивідуальні”, – розповіла Гуменюк в ефірі телемарафону.

Наприкінці серпня в ЗСУ інформували, що українські військові прорвали першу лінію оборони російсько-окупаційних військ у Херсонській області.

Українські захисники регулярно завдають ударів по логістиці і позиціям ворога, знищують склади боєприпасів, окупанти втрачають захоплені території.

Нагадаємо, для отримання інформації, як здатися в полон, російським військовослужбовцям або їхнім рідним і близьким слід телефонувати за цілодобовими номерами: +38 066 580 34 98 та +38 093 119 29 84.

Інформація про здачу в полон доступна російською в телеграм-каналі «Хочу жить».

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+