Пн. Гру 5th, 2022

Росіяни вивозять з Херсонщини тіла загиблих у рефрижераторах для перевезення ліків. Радіють, що є пакети

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Росіяни вивозять з Херсонщини тіла загиблих військових у рефрижераторах, що призначались для перевезення ліків, і радіють, що є пакети для трупів.

Про це пише IPC-Херсон.

Минулого тижня призначений “міністром охорони здоров’я” Херсонщини Вадим Ільмієв відзвітував про поповнення медичного парку області двома рефрижераторами марки “Хюндай”. Машини призначались, за його словами, для транспортування ліків та вакцин у місцеві аптеки.

“Ці авто дозволяють дотримуватися режиму охолодження при перевезенні медикаментів та вакцин. Це необхідно для транспортування ліків до наших лікувальних закладів та аптек”, – зазначив в інтерв’ю місцевому проросійському каналу Ільмієв.

Та ще до інтерв’ю Ільмієва самі росіяни повідомили, що ці рефрижератори активно використовуються їхніми військовими для транспортування 200-х з Херсонського напрямку. Відповідний пост розмістила на своєму Telegram-каналі 205-та окрема мотострілкова бригада російської армії ще 28 вересня.

«Дуже важлива машина для нас. Коли вперше ці машини приїхали до нас на позиції, ми вирішили, що це гуманітарка. Але рефрижератори приїхали забрати наших 200-х. Добре хоч були спеціальні герметичні пакети. Ось так і повезли наших братів додому», – йдеться у повідомленні.

Тож фактично Ільмієв збрехав про цільове призначення даних рефрижераторів для гарної картинки на російських ЗМІ. Також у відео “міністр охорони здоров’я”, звичайно, подякував росіянам за надані авто, що вивозять тіла їхніх солдатів з Херсонщини.

О 4 годині ранку 24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+