Пн. Гру 5th, 2022

На Запоріжчині колишня радіоведуча перейшла на бік окупантів

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

В окупованому селі Веселе Запорізької області колишня радіоведуча, ексдепутатка райради, активістка Анастасія Карпенкова перейшла на бік окупантів.

Про це повідомиляє видання «РІА Мелітополь».

“До окупації рашистами Мелітополя дівчина присягалася у безмежній любові до України. Тепер оспівує путінський режим”, – пише видання.

Карпенкова здобувала вищу освіту у Києві, була соціальним працівником. У 2013-му повернулася до Веселого і стала наймолодшою депутаткою у районі. У 2018 році вона долучилась до створення на базі районної бібліотеки місцевої радіостанції із новинами, молодіжними та дитячими передачами, гороскопами тощо.

Після того, як Веселе було окуповано, Карпенкова почала співпрацювати з росіянами. Як пише «РІА Мелітополь», вона прославилася серед місцевих висловом «у Веселому підвалів вистачить на всіх». Наразі, додає видання, колаборантка пересувається селищем у постійному супроводі російських військових.

Як повідомлялось, Служба безпеки України викрила російських агентів, як планували створити “медіацентр “Таврія” для інформаційних диверсій на півдні України.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+