Сб. Жов 8th, 2022

Ірина Верещук жителям Херсонщини: Евакуюйтесь!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук вчергове закликала жителів тимчасово окупованої росіянами Херсонської області евакуюватися.

З таким закликом вона звернулась під час відкриття транзитного хабу – Центру підтримки переселенців в Запоріжжі для евакуйованих мешканців Херсонщини «Я – Херсон», повідомили в пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Посадовиця закликала громадян, які проживають у небезпечних регіонах, зокрема, на Херсонщині, не ризикувати й евакуюватись.

«Держава прагне вчасно вам допомогти, убезпечити від холодів і ворога. Попереду складна зима. Особливо закликаю жінок з дітьми. Якщо не можете виїхати самостійно, звертайтесь до представників ОДА. Вас не залишать сам на сам з небезпекою», – наголосила Ірина Верещук.

Як повідомлялось, 14 серпня в Запоріжжі відкрили хаб для переселенців із Херсонської області. Тут люди можуть відпочити, отримати необхідну допомогу та вирушити далі до більш безпечних міст. Крім того, у хабі є можливість зареєструватися та поспілкуватися з психологом, а також проконсультуватися з важливих питань.

Херсонські посадовці, а також віцепремʼєр-міністерка Ірина Верещук закликали жителів Херсонщини виїжджати з окупації. Про необхідність евакуації людей з Херсонської області розповідав і Президент України Володимир Зеленський.

Поки що Херсонська область майже повністю окупована російськими військами. Збройні сили України дають відсіч ворогові, в результаті вдалого контрнаступу українських захисників окупанти втратили частину захоплених територій.

У різних районах Херсонщині тривають бойові дії, однак російські загарбники не пропускають українську гуманітарну допомогу та не погоджують “зелених коридорів” для евакуації населення.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+