Пн. Сер 15th, 2022

Зеленський про Антонівський міст: Все відбудуємо

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Президент Володимир Зеленський прокоментував удари Збройних Сил по Антонівському мосту під Херсоном.

“Щодо Антонівського мосту в Херсоні та інших переправ в області. Звичайно, всі вони будуть відбудовані, але вже нами. Робимо все для того, щоб в окупантів не залишалося жодних логістичних можливостей на нашій землі”, – наголосив Президент у відеозверненні 27 липня.

Він акцентував, що українці руйнують плани окупантів та продовжують визволяти захоплені території.

“Хоч би які в них були плани – ми їх зламаємо. І будемо звільняти нашу територію воєнними, дипломатичними та всіма іншими доступними інструментами, поки не вийдемо на законні кордони України”, – зазначив Зеленський.

Як повідомлялось, ЗСУ підтвердили нанесення удару по Антонівського мосту.

Унаслідок міст не знищений, але через завдані руйнування ним пересуватися неможливо. Цим самим ЗСУ зруйнували логістичні й транспортні шляхи окупантів.

“Після нашої перемоги ми обов’язково відновимо транспортне сполучення мостом. Що точно не підлягає відновленню – фантазії окупантів та місцевих колаборантів про “руській Херсон”, – заявив очільник Херсонської військової адміністрації Дмитро Бутрій.

Керівниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк наголошувала, що ЗСУ цінують усе, що є в нашій країні, навіть коли воно під окупантами, тому не руйнують інфраструктуру, а руйнують плани ворога.

Нагадаємо:

27 липня оперативне командування “Південь” підтвердило визволення ще двох населених пунктів Херсонської області.

Поки що більшість територій Херсонської області окуповані російськими військами. Збройні сили України дають відсіч ворогові, ЗСУ крок за кроком просуваються на Херсонщині.

46 населених пунктів області вже визволені від російської окупації.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+