Нд. Лис 27th, 2022

Українські військові розповіли деталі удару в районі Чорнобаївки

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Українські ракетно-артилерійські підрозділи нанесли два вогневих удари по командних пунктах, скупченню техніки та польових складах боєприпасів противника в районі Чорнобаївки, що поблизу Херсона. Обсяг втрат рашистів уточнюється.

Подробиці розгрому позицій ворога розповіли в оперативному командуванні “Південь” 10 липня.

Загалом на півдні українські захисники знищили чотири склади боєприпасів військових рф: один на Миколаївщині, решта – на Херсонщині.

“Попередньо, за результатами виконання вогневих завдань відомо, що ворог не дорахується 58 рашистів, 2 гаубиці «Мста-Б», автоматизовану станцію постановки перешкод “Житель», 3 одиниці броньованої та 12 автомобільної техніки. Остаточні втрати противника – дорозвідуються”, – зазначили в командуванні.
В ОК “Південь” також звернули увагу, що через значні втрати за останній тиждень значно погіршився морально-психологічний стан в підрозділах рашистських військ у Херсонській області.

Імовірно, це вже 26-й удар ЗСУ по позиціям військових рф в районі Чорнобаївки. Попри реглярні атаки збоку ЗСУ рашисти продовжують саме сюди стягувати свою техніку.

Як повідомлялось, українські військові завдали удару по позиціям росіян у Новій Каховці зранку 8 липня.

9 липня ЗСУ вдарили по складу боєприсасів в районі Чорнобаївки:

В Херсонській облраді порадили жителям Херсонщини евакуюватись або готувати укриття, запаси їжі та води.

Поки що більшість територій Херсонської області окуповані російськими військами. У регіоні сформовані окупаційні адміністрації, запущено мовлення російських телеканалів та радіостанцій. Однак в результаті вдалого контрнаступу захисників України на Херсонському напрямку окупанти втратили частину тимчасово захоплених територій. В різних районах Херсонщини тривають бойові дії, однак досі не було погоджено жодного “зеленого коридору” для евакуації населення.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+