Нд. Гру 4th, 2022

У Нижніх Сірогозах освітянам нараховують виплати, а навчання планують поновити із вересня дистанційно

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У тимчасово окупованих Нижніх Сірогозах педагогів відправили у відпустки, школярів – на канікули, а дитячі садочки не працюють. 

Про таку ситуацію в освітній сфері пишуть Нижні Сірогози.City з посиланням на керівницю відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради Наталію Вязову.

При цьому 1 вересня у школах хочуть відновити навчання, але поки йдеться лише про дистанційні уроки.

“Стосовно нового навчального року попередня робота з боку окупантів не проводилася. Ми плануємо дистанційну форму навчання. А вже як складеться – невідомо. Більшість батьків нас підтримують”, – цитує видання Наталію Вязову.

Якщо ж відновити навчання не вдасться, то освітяни у Нижньосірогозькій громаді все одно отримуватимуть середню зарплату.

“Після закінчення відпусток вчителі, вихователі та технічний персонал будуть знаходитися на простої та отримувати середню заробітну плату”, – додала посадовиця.

Як раніше повідомляв екс-очільник Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута, Україна виплачує всі базові соціальні та бюджетні виплати у Херсонській області. Однак у Генічеській громаді через втрату електронних ключів керівництвом забуксувало питання бюджетних виплат.

На початку червня було створено Генічеську міську військову адміністрацію і питання найближчим часом має вирішитися.

Нагадаємо, випускників з Херсонщини чекають в українських вишах.

Випускники Херсонщини можуть отримати атестати у Кривому Розі. Для тих випускників з Херсонської області, хто не може виїхати та забрати документи про освіту, але має намір вступити до українських вишів, достатньо знати серію та номер документу про освіту.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+