Пн. Сер 15th, 2022

Росіяни посилюють інформаційну ізоляцію на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

За прогнозами Інституту вивчення війни (ISW), росіяни посилюватимуть інформаційну ізоляцію людей на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей.

«російська влада, найімовірніше, продовжить впроваджувати такий контроль в інформаційному просторі, щоб стримувати поширення будь-яких антиросійських повідомлень», – цитує висновки ISW нтернет-видання «MEDIASAPIENS».

Раніше російська окупаційна влада оголосила про блокування Google та YouTube на захоплених військовими рф територіях Херсонщини та Запорізького краю.

Мета ворога – позбавити українців можливості мати доступ до українських сайтів і ютуб-каналів.

Як повідомлялось, рашисти блокують сервіси Google на окупованих територіях Херсонщини.

російські окупанти блокують Viber та YouTube в Херсонській області. Людей позбавляють можливості спілкуватися з рідними і читати українські новини.

Блокування можна обійти, встановивши VPN. Однак із цим виникають проблемні питання, як, наприклад, ліміти безкоштовних сервісів.

поки що Херсонська область майже повністю окупована російськими військами. Збройні сили України дають відсіч ворогові, в результаті вдалого контрнаступу українських захисників окупанти втратили частину захоплених територій.

З 30 травня область залишається без мобільного зв’язку від українських операторів. Інтернет працює через російських провайдерів.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+