Сб. Гру 10th, 2022

Рашисти почали окопуватись вже біля анексованного Криму

ілюстраційна світлина

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Військові рф почали окопуватись на Арабатській Стрілці біля адмінмежі з незаконно анексованим росією Кримом.

Про це повідомляє телеграм-канал “Генічеськ ua” з посиланням на власні джерела.

Так, окупанти возводять фортифікаційні споруди, риють траншеї та проводять бетонні роботи за базою відпочинку “Валок”, на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримським півостровом.

“Швидше за все, окупанти готуються захищати півострів”, – припускають медійники.

Крім того, в село Стрілкове з окупованої материкової частини України заїхала значна кількість солдатів россгвардії. Вони заселилися в базу відпочинку “Палада”, а вечорами роздивляються порожні двори, імовірно, шукаючи наживу або де ще заселитися.

Як повідомлялось, днями Збройні Сили України знищили склад російських боєприпасів в Генічеському районі.

В обласній раді закликають жителів, які залишились в окупованій Херсонській області, триматися якомога далі від об’єктів військової інфраструктури рашистів та місць їхньої дислокації.

Російські військові масово заселяються у бази відпочинку на Арабатській Стрілці.

ЗСУ нанесли черговий удар по Антонівського мосту, який сполучає обласний центр з Лівобережжям.

Удари Збройних сил України по Антонівському, Дар’ївському і Каховському мостам окупованої Херсонщини значно ускладнили логістику російських загарбників.

У розвідці Британії переконані, що контрнаступ ЗСУ на Херсон набирає обертів.

Раніше в.о. начальника Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій закликав жителів окупованої Херсонщини виїжджати на вільні території України.

Майже вся Херсонська область була окупована російськими віськами на початку повномасштабної війни Росії проти України і тепер перебуває на межі гуманітарної катастрофи, окупанти не пропускають гуманітарні вантажі з вільних територій Україні. Офіційних гуманітарних коридорів для виїзду громадян з Херсону також немає.

Однак ЗСУ пішли у контрнаступ та вже визволили 46 населених пунктів. У трьох районах Херсонщині продовжуються бойові дії.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+