Чт. Жов 6th, 2022

Вибух у Скадовську: деталі

Фото: skadovsk.city

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Рятувальника, який обстежував місце вибуху в окупованому Скадовську, забрали окупанти. Згодом його знайшли мертвим.

Про це повідомив міський голова Олександр Яковлев.

“На жаль, працівник місцевого ДСНС – скадовчанин Бойченко Сергій, який робив обстеження місця вибуху, загинув при невідомих обставинах. За інформацією ДСНС його відразу після роботи забрали окупанти з дому. А вже пізно ввечері його знайшли мертвим та доправили до скадовської лікарні. Ведеться слідство. Знав Сергія особисто. Він був справжнім фахівцем та доброю людиною.
Світла пам’ять. Співчуття родині загиблого”, – написав мер Скадовська.
Також він розповів про самий “прильот” у місті.
“Перший вибух, який чули скадовчани – було спрацювання російської ППО. Очевидці повідомляють, що бачили ракету, яка і спричинила руйнацію нежитлових приміщень в районі Скадовського порту. Це і було джерелом потужного другого вибуху, який чули навіть в сусідніх селах. Інформація про руйнування уточнюється. Потерпілих немає”, – уточнив  Олександр Яковлев.
Як повідомлялось, наразі більшість територій Херсонської області окуповані російськими військами. У регіоні сформовані окупаційні адміністрації, запущено мовлення російських телеканалів та радіостанцій. Однак в результаті вдалого контрнаступу захисників України на Херсонському напрямку окупанти втратили частину тимчасово захоплених територій. На Херсонщині тривають бойові дії, однак досі не було погоджено жодного “зеленого коридору” для евакуації населення.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+