Нд. Лис 27th, 2022

Українські захисники знищили три склади боєприпасів військових рф на півдні

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Українські збройні сили нанесли чергових ударів по позиціям російських військових на півдні і знищили три склади боєприпасів.

Про це йдеться у зведенні оперативного командування “Південь”.

“Нашими ракетно-артилерійськими та іншими підрозділами під час виконання вогневих завдань забезпечено зменшення ворожої армії на 25 рашистів, танк Т-62, самохідну реактивну установку розмінування «Метеорит», потужну станцію зв’язку, радіолокаційну станцію та станцію радіоелектронної боротьби, дві одиниці військової автомобільної техніки та три склади боєприпасів”, – поінформували в командуванні.

Також на Херсонщині по позиціям українських військових окупанти наносили авіаційний удар гелікоптером Ка-52. Без втрат. У відповідь українці гелікоптерами атаковали скупчення противника.

Намагаючись посилити свій вплив на нашу оборону і контрнаступальні дії, ворог застосував заборонені нормами міжнародного гуманітарного права запалювальні боєприпаси.

Як повідомлялось, на Херсонщині рашисти зруйнували кладовище.

Наразі більшість територій Херсонської області окуповані російськими військами. У регіоні сформовані окупаційні адміністрації, запущено мовлення російських телеканалів та радіостанцій. Однак в результаті вдалого контрнаступу захисників України на Херсонському напрямку окупанти втратили частину тимчасово захоплених територій. На Херсонщині тривають бойові дії, однак досі не було погоджено жодного “зеленого коридору” для евакуації населення.

 

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+