Чт. Сер 18th, 2022

Окупанти перекрили село на Херсонщині: нікого не випускають і не в пускають

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Військові рф  перекрили весь рух цивільного транспорту до села Дудчани Херсонської області. Нікого не випускають і не в пускають, навіть в тил окупованої території з населених пунктів, які розташовані поближче до лінії фронту.

Про це повідомив депутат Нововоронцовської селищної ради Дмитро Бурлай.
Крім того, в берегових селах громади зникла електроенергія. За розповідями місцевих, це сталося після вибуху. Ймовірно пошкоджена електро опора в селі Трифонівка.
На території району йде вдале відпрацювання позицій ворожої техніки. Є підтвердження про влучання в склад боєприпасів, які рашисти розміщували на території одного з населених пунктів нашої громади.
Нововоронцовська громада постійно перебуває під обстрілом військових рф, попри те волонтери намагаються доставляти гуманітарну допомогу людям, які залишаються в селах.
Поки що більшість територій Херсонської області окуповані російськими військами. У регіоні сформовані окупаційні адміністрації, запущено мовлення російських телеканалів та радіостанцій. Однак в результаті вдалого контрнаступу захисників України на Херсонському напрямку окупанти втратили частину тимчасово захоплених територій. В різних районах Херсонщини тривають бойові дії, однак досі не було погоджено жодного “зеленого коридору” для евакуації населення.
Про життя на звільнених територіях Херсонської області дивіться за посиланням.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+