Нд. Лис 27th, 2022

Найближчим часом не вдасться відновити український мобільний зв’язок на Херсонщині, – Держспецзв’язок

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Найближчим часом у Херсонській області не вдасться відновити відключений окупантами український мобільний та стаціонарний телефонний зв’язок та інтернет.

Про це повідомляє Держспецзв’язок.

“На жаль, найближчим часом відновити зв’язок у області, швидше за все, не вдасться, оскільки відповідне обладнання перебуває під повним контролем окупаційного режиму та російських військових.

У відомстві розповіли, що українські оператори мобільного зв’язку, інтернет-послуг та телефонії почали фіксувати спочатку перебої, а потім і повне відключення зв’язку в Херсонській області. Відповідно до отриманої від компаній інформації відбулося втручання представників окупаційного режиму в роботу обладнання – відключення живлення обладнання, від’єднання кабелів тощо.

Наразі жителі регіону залишилися без українського мобільного зв’язку та доступу до інтернету, а також без можливості здійснити національні та міжнародні дзвінки, використовуючи стаціонарні телефони.

“Це вже не перша спроба позбавити українських громадян, які опинилися на тимчасово окупованих територіях, можливості зв’язатися з рідними, викликати швидку допомогу чи рятувальників, отримати правдиву інформацію про перебіг війни та ситуацію в країні. Натомість з’явилися повідомлення про трансляцію через гучномовці російської брехливої пропаганди. Агресор, мабуть, і досі думає, що без альтернативних джерел інформації українці почнуть вірити ворожій пропаганді. Дарма, адже Херсон – це Україна”, – наголошує Держспецзв’язок.

Як повідомлялось, в Херсонській області зник мобільний зв’язок, а також частково інтернет.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+