Сб. Лют 4th, 2023

На Херсонщині бериславські поліцейські доставили гуманітарну допомогу жителям частково звільнених сіл області

Фото: Поліція Херсонської області.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Бериславські поліцейські доставили гуманітарний вантаж жителям частково звільнених сіл Херсонської області.

Про це повідомляє Поліція Херсонської області на своїй сторінці в соцмережі.

“Працівники відділення поліції №1 Бериславського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області доставили гуманітарну допомогу на територію частково звільнених нашими Збройними силами України громад: у постраждалі села ТГ Нововоронцовка, Високопілля та Кочубеївка.
Ці населені пункти потерпіли від обстрілів російської армії, частково зруйнована інфраструктура. Людям, які пережили жахіття окупації, гуманітарну допомогу надає місцева влада Кривого Рогу та Херсонська обласна державна адміністрація.
Незважаючи на небезпеку обстрілів, зруйновані будівлі, у селах залишається чимало місцевих жителів, серед яких багато родин з маленькими дітьми, людей літнього віку, яким поліція допомагає по мірі можливостей. Людям передають продуктові набори з найнеобхіднішим: хлібом, борошном, цукром, олією та молочними виробами.
Поліцейські Херсонщини постійно тримають зв’язок з головами частково звільнених громад, вже є напрацьований алгоритм співпраці, вони об’єдналися у спільному прагненні допомогти жителям впоратися із викликами війни та зміцнити їх віру у нашу перемогу”, – йдеться у повідомленні.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+