Чт. Вер 29th, 2022

Війська РФ обстрілюють Нововоранцовщину

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Протягом дня 31 березня війська РФ обстрілюють Нововоранцовську громаду Херсонської області. У декількох населених пунктах відсутнє електропостачання. Пошкоджені житлові будинки, інфраструктура.

 “Майже цілий день знову орки накривають нас обстрілами. Найбільше страждає мікрорайон “пслк”. Перебування в тій частині селища небезпечне. Є пошкоджені будинки та присадибні господарські об’єкти, пошкоджена інфраструктура. Відновлення електроенергії деяким вулицям не здійснюється через обстріли”, – повідомляють у місцевій Фейсбук-групі Новини Нововоранцовщини.
Разом з тим, волонтери змогли роздати пенсіонерам, одиноким людям продукти харчування та хліб.
“Всіх прошу будьте обережні. Ми витримуємо обстріли ворога. Ми віримо в перемогу. Вона обов’язково буде”, – наголошує адміністратор групи Дмитро Бурлай.
Як зазначили в обласній адміністрації, голова громади виїхав до Кривого Рогу, його будинок зруйнований. Села негазифіковані, відсутнє електропостачання та водопостачання в селищах: Миролюбівка, Хрещенівка, Трудолюбівка, Шевченківка, Любимівка (питна вода доставляється населенню по можливості). В с. Любимівка відсутнє газопостачання та є зруйновані будинки (близько 12 приватних осель). Необхідні генератори 5кВт (2, 3шт) та паливо для добування питної води. В місцевій пекарні випікають хліб та доставляють його до населених пунктів громади. Потрібна допомога з продуктами харчування та медикаментами.
Інформації про постраждалих від обстрів поки нема.
За даними видання Інформаційний спротив, ЗСУ знищили колону окупантів у районі населеного пункту Нововоронцовка Херсонської області.
Раніше повідомлялось, що українські військові звільнили селище Новоранцовка від російської окупації.
Українські військові звільнили також Кочубеївську громаду.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+