Вт. Лют 7th, 2023

Росія планує тимчасове припинення пасажирського сполучення з Кримом

Ілюстративне фото: відкрите джерело з Мережі.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Росі може припинити пасажирське сполучення між материковою частиною рф та тимчасово окупованим півостровом Крим, щоб запобігти панічній втечі кримчан. 

Про це повідомляють в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Підтверджено інформацію про підготовку блокування силами росгвардії руху по Кримському мосту в бік РФ. Також окупаційною владою буде обмежено рух паромною переправою та авіасполучення півострова з РФ.
Формальна причина таких дій – боротьба з українськими диверсантами та запобігання можливим «терористичним атакам».
Таким чином, путінська влада намагається відреагувати на панічні настрої серед громадян РФ, які незаконно переселились до українського Криму після лютого 2014 року. Окупанти прагнуть зупинити потік втікачів з півострова. Протягом останніх тижнів, після лютневого вторгнення російської армії в Україну, намітилася тенденція до відтоку російських громадян з Криму. При цьому, в перших рядах «втікачів» – члени сімей російських офіцерів, правоохоронців та представників окупаційної адміністрації Севастополя. Вони терміново продають нерухомість, змінюють реєстрацію місця проживання, виводять з півострова бізнес та активи.
Обмежуючи можливість виїзду з Криму, путін фактично утримує в якості заручників 600 тисяч громадян рф, які нині незаконно перебувають на півострові і починають розуміти непевність свого правового статусу.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+