Ср. Лют 1st, 2023

Генічеськ – це Україна: місцеві жителі виступили проти російської окупації (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Місцеві мешканці Генічеська в Херсонській області виступили проти російської окупації, повідомляє сайт IРС-Генічеськ.

Акцію під гаслом “Генічеськ – це Україна” провели  у центрі міста, який в перший день повномасштабної війни Росії проти України захопили російські військові.

Місцеві мешканці скандували на площі Відродження: “Генічеськ – це Україна”, “Слава Збройним Силам України”, “Слава Україні – Героям Слава”! Присутніх сигналами підтримували водії.

На завершення акції генічани заспівали державний гімн України.

Разом з тим очільники районної та міської рад записали відеозвернення з кабінету міського голови, де досі залишається український прапор.

“Пори всі фейки та плітки у Генічеському районі іншої, окрім обраної за законами України влади немає. На сьогодні Генічеська міська та районна ради працюють в рамках законів про місцеве самоврядування в Україні та Конституції України. Ми з міським головою та головами селищних рад залишаємося тут разом з Українським народом”, – наголосив голова Генічеської районної ради Сергій Коржевий.

У свою чергу Олександр Тулупов проінформував, що міська рада продовжує забезпечувати життєдіяльність громади.

“На жаль, ми залишились один на один з проблемами сьогодення. Але, незважаючи на складність ситуації, ми намагаємось тримати її під контролем. Розпочали роботу з відновлення пошкоджених будинків, допомагаємо біженцям із Запорізької області, координуємо роботу підприємств енергетики, що дозволило відновити електропостачання, відновили водопостачання майже у всіх населених пунктах громади, координуємо роботу із забезпечення продуктами харчування населення. Функціонує швидка медична допомога, центральна лікарня, аварійно-рятувальна служба, складними залишаються питання забезпечення громадського правопорядку та боротьби із злочинністю, забезпечення паливвно-мастильними матеріалами, медикаментами”, – розповів Генічеський міський голова Олександр Тулупов.

Як повідомлялось, у перший же день повномасштабноої війни Росії проти України російські військові бомбили невеличке містечко на березі Азовського моря – курортний Генічеськ: зруйновано декілька будинків, загинули люди.

24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти України. Збройні Сили України дають відсіч ворогові.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+