Вт. Бер 28th, 2023

Вебінар для журналістів і блогерів (анонс)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

ГО “Інформаційний прес центр” (IPC) запрошує журналістів та блогерів Півдня та інших регіонів України на майстер клас Дмитра Золотухіна, експерта з питань інформаційних воєн, викладача Києво-Могилянської Академії по кризовим комунікаціям та інфовійнам.

Майстерклас у форматі вебінару відбудеться 10 лютого 2022 року (четвер), з 16.00 до 18.00

Під час майстер-класу учасники дізнаються
– Як виявляти інформаційниі вкиди і шукати першоджерела, виявляти ознаки замовності та “інформаційного посіву”, про традиції медіа-вкидів ГРУ МО РФ;
– Чому фактчекінг, боротьба з дезінформацією, розвінчування і спростування не дають результатів? Які є альтернативи інформаційного протиборства?
– Які емоційні тригери та вразливості людини використовуються при проведенні спеціальних інформаційних операцій?
– Про OSINT Landscape. Бонус: збірка інструментів, що використовуються професіоналами Bellingcat

Бажаючих взяти участь у вебінарі просимо зареєструватися до 14.00 09 лютого (середа) за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1n8mkpYuwRnQ0U47bc6dXshvlsb3xGtZZoemiDCPwTXo/viewform?fbclid=IwAR3XEMGK-7pnbQImJO1iNgq9goghCkDjWqRVOCpAAhz6LZwBFAzvVc_gnV8&edit_requested=true

Запрошені учасники отримають детальну інструкцію, як підключитися до трансляції на платформі ZOOM.

Захід проводиться завдяки спільному проєкту Інформаційного прес-центру та міжнародної організації Internews, яка впроваджує Медійну програму в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+