Вт. Тра 30th, 2023

Генічеська влада не бачить проблем із житлом для переселенців?

ілюстраційна світлина: Генічеська міська рада до війни

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Генічеській міській раді жодних цільових програм або заходів, спрямованих на забезпечення житлом ВПО не вживають, бо “немає такої потреби”.

Про це повідомив перший заступник Генічеського міського голови Андрій Євстратов під час зустрічі з представником Уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим та м. Севастополя Ірини Верігіної та працівниками Сектору регіонального представництва в АР Крим та м.Севастополі.

“За інформацією першого заступника міського голови у Генічеській міській раді на квартирному обліку перебуває 10 громадян із числа ВПО, при цьому за словами Андрія Євстратова, серед ВПО немає потреби в отриманні тимчасового або ж соціального житла. У зв’язку з чим, жодних цільових програм або заходів, спрямованих на забезпечення житлом ВПО не вживаються. Відповідно до Постанов КМУ №422 чи №582, у Генічеській міській раді не сформовано фонд житла для тимчасового проживання ВПО”, – розповіла представник Уповноваженого з дотримання прав жителів АР Крим та м. Севастополя Ірина Верігіна.

За її словами, правозахисники здійснили візит до Генічеської міської ради з метою моніторингу дотримання органами місцевого самоврядування права внутрішньо переміщених осіб на забезпечення соціальним та тимчасовим житлом.

За результатами візиту до Генічеської міської ради готується звіт та листи з відповідними рекомендаціями.

Як повідомлялось, нещодавно правозахисники здійснили моніторинговий візит на КПВВ “Чонгар” на адмінмежі з Кримом. Про результати читайте за посиланням.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+