Сб. Лют 4th, 2023

Генічеська прокуратура хоче стягнути мільйон гривень з підрядника за невиконані ремонтні роботи

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Генічеська окружна прокуратура звернулася до суду із позовною заявою до приватного підприємства про стягнення майже мільйона гривень неустойки за невиконані ремонтні роботи. Провадження розглядає Господарський суд.

Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.
Прокуратура встановила, що у червні 2020 року між державною установою та приватним підприємством бу укладений договір підряду. Підприємство зобов’язалося виконати капітальний ремонт проїзної частини автомобільної дороги місцевого значення Нижні Торгаї – Агаймани та отримало для цього авансовий внесок.
Однак у встановлений строк виконавець так і не виконав роботу, а повернути частину грошей до бюджету вдалося лише в 2021 році після втручання прокуратури та відповідного рішення суду.
Унаслідок неналежного виконання підприємством своїх обов’язків за договором йому нараховано пеню та інфляційні витрати, які прокуратура вимагає стягнути на користь держави.
Як повідомлялось, нещодавно Олешківська окружна прокуратура забезпечила виконання рішення господарського суду про повернення територіальній громаді земельної ділянки площею 25 га вартістю понад 15 млн грн.

Як виявилось, товариство з обмеженою відповідальністю отримало землю розташовану на території Ювілейної сільської ради в оренду для видобутку піску. Проте використовуючи земельну ділянку, товариство ухилялося від виконання зобов’язання за договором, зокрема своєчасно не сплачувало орендну плату. Внаслідок цього місцевий бюджет недотримував значних коштів.
Нагадаємо, на території Херсонської області, відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури», створено 6 окружних прокуратур. Однією з них є Генічеська окружна прокуратура.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+