Пн. Тра 23rd, 2022

В Асканії-Новій відкриють головну ялинку громади

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У селищі Асканія-Нова відкриють головну ялинку громади.

Про це повідомляє сайт IPC-Генічеськ з посиланням на сторінку громади у фейсбуці.

Відкриття анонсоване на п’ятницю, 24 грудня. Початок о 16:00.

Заплановані святкові заходи, зокрема, хороводи, привітання та розважальна програма для дітей.

Як повідомлялось, відкриття головної ялинки міста з розважальною програмою для дітей і святковим салютом проведуть 24 грудня і в Генічеську.

Головну ялинку області відкрили у День святого Миколая 19 грудня. Новорічну красуню, яку встановили на площі біля ККЗ “Ювілейний”.

19 грудня на площі 200-річчя Чаплинки в День Святого Миколая теж відбулось відкриття головної ялинки. Захід супроводжувався піснями та мелодіями, іграми, художніми номерами місцевих виконавців. В рамках заходу організовали новорічний ярмарок-продаж місцевих майстринь декоративно-прикладного мистецтва.

Традиційно, відкриття новорічної ялинки становиться початком циклу заходів до свята Нового року та Різдва Христового.

Нагадаємо, перший офіційний новорічний вихідний чекає на українців на Різдво, 25 грудня, яке припадає 2021 року на суботу. Тому вихідний переноситься на понеділок, 27 грудня. А ось 24 грудня буде скорочений робочий день.

1 січня 2022 року також припадає на суботу. Саме тому українці отримають новорічні вихідні — 1, 2 та 3 січня. 31 грудня українців очікує скорочений робочий день.

Різдво за григоріанським календарем  2022 року припадає на п’ятницю. Тому на нас знову ж таки чекає святковий вікенд — 7, 8 і 9 січня 2022 року.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+