Пн. Тра 16th, 2022

Три громади на Херсонщині отримали субвенцію на житло для переселенців

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Три громади в Херсонській області отримали субвенції державного бюджету на житло для переселенців.

Про це йдеться у даних, оприлюднених Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, передає сайт IPC-Генічеськ.

Так, субвенцію отримали Херсонська та Скадовська міські, а також Кочубеївська сільська територіальні громади.

До фондів тимчасового житла для ВПО, зокрема, перейдуть 17 об’єктів нерухомості Херсонської міської територіальної громади, а також по одному у Скадовській та Кочубеївській громадах.

За інформацією МінТОТ, Кабінет Міністрів України у 2021 році розподілив 113,6 млн гривень субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. Програма передбачає співфінансування 30% з місцевого бюджету та 70% із державного бюджету на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт житла для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщених осіб.

Таким чином, фонди тимчасового житла для ВПО поповняться 342 об’єктами нерухомості, що створить передумови для забезпечення житлом більше 1000 ВПО. Кошти були спрямовані до 94 громад з 23 областей України.

Із повним переліком громад, які отримали субвенцію з державного бюджету, можна ознайомитися за посиланням.

Детальну інформацію для внутрішньо переміщених осіб, які хочуть отримати приміщення з фондів тимчасового житла, шукайте за посиланням.

За даними Міністерства соціальної політики, станом на початок червня в Україні налічується 1 млн 469 тис. 325 переселенців.

При цьому на Херсонщині зареєстровано 14 718 переселенців.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+