Чт. Сер 18th, 2022

Поліцейські виписали пів тисячі штрафів порушникам карантину на Херсонщині

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Протягом тижня поліцейські Херсонщини провели 6458 перевірок дотримання карантинних норм у громадському транспорті, закладах харчування, торгівлі та побутового обслуговування, у торгівельно-розважальних центрах, закладах культури і освіти, спортзалах та інших об’єктах.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області.

“За результатами перевірок поліцейські  задокументували 576 порушень карантину, серед яких 12 фактів були допущені представниками суб’єктів господарювання (мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень) та 564 факти пересічними громадянами (штраф у розмірі від 170 до 255 гривень), з них 34 випадки були задокументовані під час проїзду громадян у пасажирському транспорті, інші – під час перебування в громадських будівлях та спорудах”, – повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Херсонській області В’ячеслав Шинкарьов.

Також, під час патрулювання, поліцейські продовжують у межах своїх повноважень перевіряти наявність та достовірність COVID-сертифікатів та негативних ПЛР-тестів. За минулий тиждень правоохоронці перевірили майже 2530 таких документів.

Як повідомлялось, від початку введення в Україні карантину працівники підрозділів поліції Херсонщини задокументували понад 18 тисяч порушень встановлених правил.

За категоричну відмову вдягнути засоби захисту громадяни отримали штрафи, загальна сума яких становить майже 2,5 мільйони гривень.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+