Пн. Тра 16th, 2022

Для дітей з родин переселенців та учасників АТО/ООС проводять творчий конкурс

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Протягом 20 грудня ще примаються роботи для участі у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «Новорічна мрія».  Учасниками конкурсу можуть стати діти – внутрішньо переміщені особи (віком від 7 до 18 років), діти учасників АТО/ООС (віком від 7 до 18 років), а також діти, які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).

Згідно інформації оргкомітету, конкурсні роботи приймаються у різноманітних техніках: малюнки, HandMade «ХендМейд» вироби, графічні зображення тощо.

Переможці конкурсу будуть оголошені 28 грудня 2021 року. Вже у січні 2022 року переможці конкурсу отримають дипломи лауреатів Конкурсу та цікаві подарунки. В кожній номінації (а їх три: молодша група (від 7 до 10 років); середня група (від 11 до 14 років); старша група (від 15 до 18 років) буде визначено до п’яти переможців.

Конкурсна робота (у відсканованому форматі чи сфотографована у форматі JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку) подається до організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Конкурс») до 20 грудня 2021 року включно.

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до однієї хвилини з власною розповіддю на тему: «Моя новорічна мрія». Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

Кожен учасник може подати для участі в конкурсі не більше трьох конкурсних робіт.

Конкурс проводять Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України».

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+