Сб. Лют 4th, 2023

У Кочубеївській громаді проводять навчання для підприємців

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Кочубеївській громаді проводять навчання для підприємців в рамках проєкту «Успішний бізнес – успішна громада».

Про це йдеться на сторінці громади у Фейсбуці.

Відповідний проєкт реалізовує громадська організація «Моя громада – мій добробут» разом із виконавчим комітетом Кочубеївської сільської ради, що стало можливим завдяки перемозі в конкурсі “Громада дружня до бізнесу” в рамках Програми U-LEAD з Європою.

Учасники отримують знання, як правильно підходити до вибору проблем для розробки проектів, формулювати мету та цілі проекту, планувати бюджет та реалізувати проект.

Крім того, в рамках проекту “Успішний бізнес-успішна громада” розробляється бренд Кочубеївської громади.

Як наголошують у сільраді, у громаді проживає майже три тисячі населення і немає жодного потужного бюджетоутворювального підприємства.

Минулого місяця в рамках проєкту  відбулася інформаційна сесія з представником Приватбанку. Під час зустрічі присутніх ознайомили з програмою державної підтримки бізнеса “Доступні кредити 5, 7, 9 %”, програмою компенсації придбаного майна, здешевлення кредитів, рефінансування.

Нагадаємо, програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+