Пн. Тра 23rd, 2022

Для агентурної мережі російських спецслужб хотіли переправити майже пів кілограма тротилу

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Служба безпеки України встааноовила, що представники ФСБ для власної агентури в південних регіонах України планували переправити через адмінмежу з Кримом засоби ураження для вчинення диверсій.
СБУ повідомляє про ліквідацію каналу переправлення представниками ФСБ РФ бойових засобів ураження з тимчасово окупованого Криму на материкову частину нашої держави.

У ході спецоперації на контрольному пункті «Каланчак» затримано мікроавтобус, в якому виявлено майже пів кілограма тротилу. Вибухівка була прихована серед посилок з побутовими речами.
Встановлено, що виявлені засоби ураження намагались переправити через адмінмежу представники ФСБ для власної агентури в південних регіонах України.
За інформацією СБУ, зловмисники планували вчинення диверсій для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в нашій країні.
Для прихованого переміщення вибухівки вони залучили приватного перевізника. Під час огляду його транспортного засобу правоохоронці, зокрема, виявили:
військові квитки громадян РФ;
«паспорти» так званих «Л/ДНР»;
холодну зброю.
Крім того, СБУ отримано інформацію, що представники спецслужб РФ планують систематично переправляти зброю, боєприпаси та вибухівку для власних агентурних мереж на материковій частині України.
Для цього вони планували «відпрацювати» канали прихованого переправлення бойових засобів ураження через контрольно-пропускні пункти «Каланчак» і «Чонгар».
Заходи із запобігання та викриття злочинів проводили співробітники Головного управління СБУ в АР Крим за процесуального керівництва прокуратури.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+