Ср. Гру 1st, 2021

У Генічеську затопило міський пляж (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Вже майже тиждень на Азовському морі не вщухає штормова непогода. Сильний північно-східний вітер призводить до затоплення берегової зони.

Наразі у Генічеську затопило міський пляж. Про це інформує Новий Візит.

Кількаметрові хвили переливають морську воду через захисну бетонну споруду. Наразі повністю затоплена західна частина пляжу, що примикає до рибзаводу.

Тим часом, Херсонський обласний центр з гідрометеорології попереджає, що у п’ятницю, 8 жовтня, по Херсонській області очікується: Вдень пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності – жовтий).

Надзвичайна пожежна небезпека (5 класу): в південно-західній частині, на півночі, сході, в центрі та на півдні області (в районах метеостанцій: А Херсон, М Бехтери, М Велика Олександрівка, М Нижні Сірогози, Каховська ГМО та М Асканія Нова). Висока пожежна небезпека (4 класу): на крайньому півдні та в Приазов’ї (в районі метеостанцій: МГ Хорли та МГ Генічеськ).
По місту Херсону: Вдень пориви вітру 15-20 м/с (I рівень небезпечності – жовтий).
Надзвичайна пожежна небезпека (5 класу).
Нагадаємо, до 1 листопада триває фотоконкурс «Погодні явища Херсонської області», який проводиться з нагоди святкування 100-річчя національної гідрометеорологічної служби України (19 листопада 2021року). На світлинах повинні бути відображені різні погодні, оптичні, гідрологічні явища. Детальніше про конкурс за посиланням.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+