Пн. Гру 5th, 2022

Присиваська громада серед лідерів у зростанні надходжень плати за землю та акцизного податку

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У трьох громадах Херсонщини значно зросли надходження плати за землю проти минулого року.

Про це свідчать дані аналізу надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів за  9 місяців від регіонального консультанта Асоціації міст України Марії Кривецької, опублікованого на сторінці Херсонського регіонального відділення АМУ.

Найбільше зростання надходжень плати за землю проти минулого року відбулося по бюджетах Присиваської сільської територіальної громади – на 64,9%, Великокопанівської сільської – на 39,5%, Горностаївської селищної – на 39,3%.

Крім того, відчутне зростання надходжень акцизного податку відбулося по бюджетах Присиваської сільської територіальної громади – у 3,8 рази, Любимівської селищної – у 3,5 рази, Великолепетиської селищної тергромади – у 2,5 рази.

Згідно аналітики від АМУ, протягом січня – вересня 2021 року до загального фонду місцевих бюджетів Херсонської області надійшло 4 618 543,8 тис. грн. податків та зборів, що на 16,7 відсотка, або 661 386,7 тис. грн. більше, ніж у січні – вересні торік. Планові показники виконані на 105,1 відсотка, понад план мобілізовано понад 225 421 тис. грн.

Надходження податків і зборів до загального фонду бюджетів територіальних громад області у січні – вересні склали 3 923 488 тис. грн, що на 16,2% перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Понад план отримано 218 821,4 тис. грн.
Як повідомлялось, у Присиваській громаді з’явився комунальний еко-готель, новий сучасний автомобіль швидкої допомоги, котельня на біопаливі тощо.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+