Чт. Чер 30th, 2022

Генічеській громаді повернули земельну ділянку вартістю понад мільйон гривень

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
Через суд Генічеській громаді повернули землі вартістю понад один мільйон гривень на узбережжі Азовського моря.
Про це повідомили в прокуратурі Херсонської області.

За позовом Генічеської окружної прокуратури суд ухваливрішення про розірвання договору оренди земельної ділянки рекреаційного призначення площею 2 га вартістю понад один мільйон гривень та повернення її Генічеській територіальній громаді.
Прокуратура з’ясувала, що підприємцю надано в оренду строком на 49 років земельну ділянку, розташовану в с. Стрілкове Херсонської області, для розміщення бази відпочинку. Однак упродовж 2017-2019 років орендар ухилявся від виконання зобов’язання за договором, зокрема своєчасно не сплачував відповідну плату, що призвело до недоотримання місцевим бюджетом значної суми коштів.
Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, який задоволено в повному обсязі.
Нещодавно Генічеській громаді повернули землю зі ставком площею 22 га.

Суд задовольнив позов про розірвання договору оренди водного об’єкта – ставка площею майже 22 га вартістю 500 тис. грн та повернення об’єктів водного фонду, земельної ділянки під ним Генічеській територіальній громаді.

Установлено, що фізичній особі-підприємцю надано в оренду строком на 15 років ставок для риборозведення, з обов’язковою умовою укласти протягом року договір оренди земельної ділянки водного фонду. Водночас орендарем з 2012 року заходи щодо укладення зазначеного договору не вживались, що призвело до недоотримання місцевим бюджетом значної суми коштів.
Раніше суд зобов’язав Надіє Німетуллаєву повернути ділянку площею 10 гектарів, яка розташовується на Арабатській стрілці, у селі Стрілкове.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+