Вт. Тра 30th, 2023

У Присиваській громаді з’явиться молодіжна рада (відео)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

У Присиваській територіальній громаді працюють над створенням молодіжної ради при сільській раді. Вже розробляють відповідне положення.

Про це сайту IPC-Генічеськ повідомили у Присиваській сільраді.

“Молодіжна рада створюється для того, щоб відкрити молоді вплив та участь у прийнятті рішень сільської ради, щоб молодь приходила на сесії, на засідання винкому”, – зазначила 19-річна співробітниця сільради Яна Чижикова.

Її колежанка Оксана Мельник розповідає, що деякий час проживала в іншому населеному пункті, але потім вирішила повернутися і влаштуватися тут на роботу.

“Я є великом прихильником реформи децентралізації, в тому числі ізавдяки тому, що до сільської місцевості починають повертатися молоді люди. Молодь бачить себе у сільській місцевості, вони хочуть працювати тут, розвиватися і розвивати громаду”, – наголосила заступниця голови Присиваської громади Таміла Зозулінська.

Як повідомлялось, нещодавно учасники ТавріяМедіаКемп завітали до Присиваської громади. Тут для них провели презентацію про розвиток та успішні кейси громади:

Цього року Присиваська територіальна громада отримала відзнаку від Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) «За особливі досягнення у запровадженні антикорупційних інструментів в діяльності органів місцевого самоврядування та забезпеченні прозорості місцевого бюджету».

Нещодавно Присиваська сільська громада отримала новий сучасний автомобіль швидкої допомоги з відповідною комплектацією.

У Присиваській громаді чиновники працюють у форматі «відкритого офісу»: у кабінетах співробітників сільради прозорі двері.

У відкритому за допомогою Програми «U-LEAD з Європою» сучасному ЦНАПі планують значно збільшити кількість послуг, які надаються населенню.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+