Чт. Лют 2nd, 2023

На Арабатській Стрілці за підтримки USAID розпочався Кримський медіафорум (трансляція)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

1 вересня географічно у Криму, на Арабатській Стрілці, в рамках Koktebel Jazz Festival стартував форум «Крим Медіа Конференція» для обговорення актуальних проблем незаконно анексованого Росією півострова.

Онлайн-трасляція заходу відбувається на каналі Koktebel Jazz Festival у Youtube, повідомляє сайт IPC-Генічеськ.

“Ми розпочинаємо конференцію “Крим Медіа”. Ця ідея виникла у нас давно, але ми дуже довго шукали можливості для її втілення, щоб зібратися тут, географічно у Криму. Ми сподіваємось, що в нас нарешті з’явиться Кримський медіафорум, бо цій проблемі більше семи років, а відповідного медіа-майданчику, який би функціонував постійно і займався саме проблематикою Кримського півострова, на жаль, поки що немає. Ми дуже вдячні нашим спонсорам, USAID, який дуже допоміг нам, і це стало модливим. Ми дуже дякуємо нашому інформаційному партнеру – Крим.Реалії – це проєкт Радіо Свобода”, – розповів під час відкриття заходу його ініціатор, журналіст Сергій Мокрушин.

Під час проведення конференції “Крим.Медіа” працюватимуть декілька панелей:

  • «Одна риса, різні виміри». Спікери: авторка і виконавець пісень з Криму, керівниця проектів “Діти Криму” і “Слухай українською” Юлія Качула. Запланована презентація проєкту «Окупація очима підлітків» Анастасії Рінгіс і Наталії Лютікової. Серед спікерів також експерт Кримської правозахисної групи Володимир Чекригін, голова Регіонального центру прав людини Сергій Мокренюк. Про Крим в українських ЗМІ розповідатиме представниця Інституту масової інформації Оксана Романюк, про державну політику щодо Криму – експредставник Президента України в АРК Борис Бабін.
  • «Територія безправ’я». Заплановані виступи журналіста Тараса Ібрагімова, представниці громадського об’єднання «Кримська солідарність» Муміне Салієвої, а також координатора команди «Кримської платформи» Олексія Харченка.
  • «Крим у культурному вимірі», в рамках якої виступлять продюсер Олександра Очман і телеведуча Анастасія Левкова.
  • «Крим, який ми втрачаємо» охопить екологічні проблеми півострова, які обговорять еколог із Криму Маргарита Литвиненко, а також активісти з Судака.

Нагадаємо, за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) з 29 серпня по 5 вересня у селі Щасливцевому на Арабатській Стрілці (Херсонська область) проходить Koktebel Jazz Festival.

18-й Koktebel Jazz Festival почався зі справжнього акційного маніфесту. Ісмаїл Рамазанов – колишній політв’язень та активіст “Третьої сили” Влад Іванов запустили “прапор єдності” з берегу Арабатської Стрілки у сторону Кримського півострова.

На підтримку кримчан-політв’язнів у перший день Koktebel Jazz Festival Arabatka розгорнули великий український прапор з Криму.

Більше деталей про фестиваль на сайті Koktebel Jazz Festival: https://cutt.ly/YQ9OqXJ
Після окупації Росією Криму український фестиваль, що проходив в Коктебелі, переїхав на материкову частину України. Він проходив на курорті Затока, Чорноморську, а також в Києві в клубі “ЮБК”, що на Трухановому острові. Після перерви фестиваль повертається в повноцінному форматі до моря.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+