Пт. Чер 2nd, 2023

Херсонщина отримає 4,6 мільйони гривень на житло для переселенців

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Херсонська область отримає кошти на придбання житла для внутрішньо переміщеним особам.

На придбання об’єктів нерухомості Кабмін виділив із державного бюджету більше 18 мільйонів гривень, з яких 4,6 мільйони гривень отримає лише одна з громад Херсонщини – Херсонська міська територіальна громада.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України від 7 липня № 737-р.

Як зазначили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, за рахунок відповідного розподілу в різних областях країни планується придбати 65 об’єктів нерухомості для приблизно 201 ВПО. Перелік громад в Україні, які отримають кошти, за посиланням.

За даними Міністерства соціальної політики, станом на початок червня в Україні налічується 1 млн 469 тис. 325 переселенців.

При цьому на Херсонщині зареєстровано 14 718 переселенців.

Нагадаємо, 12 травня 2021 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні розподілив субвенцію з державного бюджету та направив 26,1532 млн гривень на придбання житла внутрішньо переміщеним особам. Однак у переліку населених пунктів, які отримають кошти, не було жодного в Херсонській області.

З 17 травня 2021 року, Держмолодьжитло розпочало приймати заяви про намір отримати пільговий іпотечний кредит на придбання житла за рахунок грантових коштів Уряду Німеччини, що надаються через Банк Розвитку KfW.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+