Пт. Гру 3rd, 2021

Воїни-танкісти продемонстрували готовніть на Херсонщині

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Танковий підрозділ з угрупування військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України щодня відточує свою майстерність в умовах, які максимально наближені до бойових. Зокрема, це стосується проходження скрізь умовні міно-вибухові загородження, а також мости, яри та різни перешкоди природного ландшафту Херсонщини.

Про це розповів командувач генерал-лейтенант Сергій Наєв, передає Командування об’єднаних сил ЗС України.

“Заходи відбуваються згідно плану бойової підготовки. Воїни-танкісти відточують навички зі швидкісного водіння бойових машин та подолання різних перешкод. Вважаю, що практичні заняття з водіння танків – є одним з головних етапів підготовки особового складу. Адже, від майстерності механіків-водіїв іноді залежить життя всього екіпажу”, – зазначив командувач.

Танкові екіпажі здійснюють пересування у колонах та розгортання у бойові порядки, відпрацьовуючи постановку димової завіси, вихід на вогневий рубіж, а також перехід в контратаку.
Разом із тим танкісти відпрацьовують питання приховування та маскування бойових машини задля завдання умовному противнику максимального ураження з близької відстані раптовим вогнем прямою наводкою, що створює переваги під час ведення бою.
У травні артилерійські підрозділи, що виконують бойові завдання неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим, відпрацювали завдання з протидії морському десанту.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+