Нд. Січ 16th, 2022

У Музиківській громаді зростає середній показник доходів, у Присиваській – надходження до бюджету зросли майже удвічі

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

За січень – квітень поточного року в декількох громадах Херсонщини зафіксували зростання надходжень по бюджетах. Найвищий показник обсягу доходів у розрахунку на одного мешканця залишається в Музиківській сільській територіальній громаді.

Про це свідчить аналіз надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів Херсонської області, що підготувала регіональний консультант АМУ з бюджетних питань Марія Кривецька, яка працює в рамках проєкту ПУЛЬС.

Відчутне зростання надходжень відбулося по бюджетах Таврійської – у 2,2 рази, Верхньорогачицької та Присиваської – у 1,8 рази територіальних громад.

Серед бюджетів територіальних громад найвищий показник обсягу доходів у розрахунку на одного мешканця спостерігається в Музиківській сільській територіальній громаді і складає 2824 гривні.

У січні–квітні до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 1 817 486 тис. грн. податків та зборів, що на 16,2% або на 253 763,1 тис. грн. більше проти аналогічного періоду минулого року. Планові показники виконані на 18,6%, понад план мобілізовано 143 867,7 тис. грн.
Надходження податків і зборів до загального фонду бюджетів територіальних громад області за 4 місяці склали 1 548 526,5 тис. грн., що на 18,9% перевищує показник аналогічного періоду торік, понад план отримано 129 543,2 тис. грн.
Серед бюджетів територіальних громад найбільший приріст у порівнянні з торік досягнуто бюджетами Долматівської – на 65,9%, Кочубеївської – на 59,1%, Любимівської – на 38% територіальних громад.
27 бюджетів місцевого самоврядування перевищили середньообласний показник.
Детальніше з результатами аналізу можна ознайомитись за посиланням.
Як повідомлялось, за підсумками моніторингу у січні ‑ березні 2021 року середній показник доходів Генічеської міської територіальної громади у розрахунку на одного мешканця становив 929 грн.
Лідерами з цих показників знову продовжували бути такі територіальні громади як: Музиківська – 1761 грн, Херсонська та Тавричанська  мають однакові показники – 1493 грн., Новокаховська – 1445 грн.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+