Пт. Лип 1st, 2022

Президент призначив голову Генічеської райдержадміністрації

Президент України Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду голови Генічеської районної державної адміністрації Сергія Олефіренка.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні президента.

Минулого місяця уряд схвалив кандидатуру Сергія Олефіренка на посаду голови Генічеської РДА.

Згідно законодавства, голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду президентом України за поданням Кабінету міністрів України на строк повноважень президента України.

Раніше Сергій Олефіренко займав посаду заступника начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Згідно декларації, Сергій Олефіренко заробив в минулому році більше 300 тисяч гривень, зберігає 250 тисяч готівкою. Його дружина, Олена, є співвласницею  ТОВ “АЗОВСЬКИЙ ПАРУС”.

З 2013 року працював начальником Херсонського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. А до призначення на цю посаду працював начальником Генічеської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів.

На виборах 2015 року Олефіренко був зареєстрований кандидатом у депутати Херсонської міської ради від партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Дружина Сергія Олефіренка – Олена – фігурувала в матеріалі “Володарі пляжів Арабатки. Стрілкове” Центру журналістських розслідувань як одна з власниць фірми «Азовський парус», що отримала п’ять гектарів на Арабатській Стрілці.

Раніше посаду голови Генічеської РДА обіймав Андрій Онищенко, який був звільнений президентом у зв’язку з реорганізацією установи.

Згідно з новою схемою районування областей на території Херсонської області утворюються замість вісімнадцяти п’ять районів: Бериславський, Генічеський, Каховський, Скадовський, Херсонський.

До складу укрупненого Генічеського району увійшли Генічеська міська, Новотроїцька, Нижньосірогозька, Іванівська селищні територіальні громади. Районні адміністрації ліквідованих районів були реорганізовані.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+