Вт. Тра 30th, 2023

Дипломатичні представники Естонії побували на адмінмежі з Кримом

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

12 травня дипломатичні представники Естонії на чолі з Надзвичайним та Повноваженим Послом Естонської Республіки в Україні Каймо Кууско з постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем із робочим візитом перебували на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

Про це повідомили в Херсонському прикордонному загоні Держприкордонслужби.

У супроводі начальника штаба Херсонського прикордонного загону підполковника Владислава Кобилякова, дипломатичні представники та Посол відвідали КПВВ «Каланчак». Там вони мали змогу ознайомитися з інфраструктурою КПВВ, порядком здійснення прикордонного контролю осіб, ознайомилися з порядком функціонування КПВВ, умовами пропуску громадян через адмінмежу та роботою прикордонників в період дії карантинних заходів, умовами несення служби військовослужбовцями та мали змогу пройти шлях, який долають громадяни під час перетину адмінмежі.

Того ж дня, дипломатичні представники Естонії оговорили з представниками оласної адміністрації майбутні напрями співпраці у багатьох сферах економіки та кібербезпеки.

«Естонія зацікавлена у розвитку двосторонньої співпраці з Україною у сфері кібербезпеки. Також гарантуємо, що на всіх платформах, де буде брати участь наша країна, ми обов’язково нагадуватимемо і розповідатимемо Європі і світу про ситуацію в Україні», – зазначив під час зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каймо Кууск.

У свою чергу голова Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир запросив дипломатів з Естонії відвідати Херсонщину ще раз влітку, адже 10 – 11 червня 2021 року на Арабатській Стрілці відбудеться Міжнародний інвестиційний форум «Південна стратегія розвитку», який стане головною регіональною подією, присвяченою актуальним питанням економічного розвитку країни.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+