Ср. Лют 1st, 2023

Без польової кухні і з чергуванням близько 700 поліцейських: як на Херсонщині пройде 9 травня

ілюстраційна світлина

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Близько 700 працівників поліції охоронятимуть громадський порядок у Херсонській області під час масових заходів з нагоди Дня Перемоги, а також під час масового відвідування кладовищ 9 травня.

Про це повідомляє кореспондент Depo.Херсон.

Як розповіла під час онлайн-брифінгу, організованого медіа-центром ІРС-Генічеськ, керівник відділу комунікацій ГУ Нацполіції Херсонської області Тетяни Пшонь, на весь час свят і вихідних на початку травня поліцейські переведені на посилений варіант несення служби.

Серед заходів, яким буде приділена особлива увага: панахида, яка відбудеться 8 травня біля меморіалу у херсонському Парку Слави, а також запланований на цей день автопробіг. А 9 травня з 8 до 9 години відбудуться покладання квітів, а з 9 до 14 години – святковий концерт.

“Співробітники поліції слідкуватимуть не тільки за громадським порядком, а й за дотриманням карантинних обмежень і вимог законодавства України про заборону символіки комуністичного і фашистського режимів. Кожен поліцейський, який чергуватиме 9 травня на масових заходах, матиме пам’ятку з інформацію про заборону символіку”, – каже Тетяна Пшонь.

За її словами, під час святкових заходів, які заплановані у Херсоні на 9 травня, спочатку планувалася організація у Парку Слави традиційної польової кухні. Але після обговорення з правоохоронними і контролюючими структурами міська влада відмовилася від цього пункту святкових заходів, що утворювати натовп.

Також працівники поліції і COVID-патрулі чергуватимуть на усіх кладовищах області під час поминальних заходів на Радуницю, які теж пройдуть 9 травня.

Як повідомлялось, поліцейські винесли громадянам 80 адміністративних постанов за категоричне відмовлення одягати захисні маски в громадських спорудах, будівлях та транспорті.

За даними Нацполіції України, загалом у заходах із нагоди Великодня взяли участь понад 743 тисячі громадян. Нічні та вранішні богослужіння в Україні пройшли спокійно. Публічну безпеку і порядок забезпечували понад 30 тисяч поліцейських, військовослужбовців Національної гвардії України, курсантів відомчих закладів МВС та працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Зусилля правоохоронців насамперед були спрямовані на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи. Тож переважна більшість громадян дотримувалася карантинних обмежень.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+