Ср. Лис 30th, 2022

ХОДА повинна забезпечити цілодобове тестування на COVID-19 на адмінмежі з Кримом, – представник омбудсмена (відео)

Ірина Верігіна, Фото: facebook.com/IPC.Kherson

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Ірина Верігіна провела чергову перевірку пункту експрес-тестування на COVID-19 у сервісній зоні КПВВ «Чонгар» на адмінмежі з Кримом.

Під час онлайн-конференції медіа-центру IPC-Генічеськ Ірина Верігіна поділилась висновками, що ситуація з експрес-тестуванням у КПВВ «Чонгар» змінюється на краще. Вона відзначила, що тепер і в режимній, і у сервісній зоні контрольного пункту є відповідні таблички, які вказують на пункт тестування, але його цілодобова робота досі не налагоджена.

«Ми б хотіли, щоб люди могли реалізувати своє право не тільки до 16-ї години, а цілодобово. Тому ми відправимо акт реагування до обласної адміністрації, щоб вони змогли організувати роботу пункту цілодобово», – розповіла представник омбудсмена.

Як повідомлялось раніше, голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир запевняв, що на місцевому рівні немає ресурсів для організації цілодобової роботи пунктів експрес-тестування на COVID-19 на адмінмежі з Кримом.

5 січня Кабмін своєю постановою увів безкоштовне тестування на COVID-19 для тих, хто перетинає адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом. Тоді як на займаній окупантами території люди тестуються за власні кошти. 12 січня пункти тестування відкрились на “Каланчаку” та “Чонгарі”.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+