Вт. Гру 7th, 2021

За вихідні дні поліцейські виявили на Херсонщині два факти браконьєрства

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
В рамках відпрацювання «Нерест» водні поліцейські Херсонщини задокументували два факти незаконного вилову водних біоресурсів.

Про це повідомили в поліції Херсонської області.
Під час патрулювання на березі Джарилгацької затоки водні поліцейські затримали чоловіка, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів. У правопорушника вилучили заборонені знаряддя лову, а також водні біоресурси, серед яких були і Червонокнижні види риб.
За словами начальника сектору поліцейської діяльності на воді Херсонського районного управління поліції Максима Жаркова, сума збитків, завданих державі, становить майже 20 тисяч гривень. За фактом браконьєрства відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».
Також під час подальшого патрулювання в акваторії Дніпро-Бузького лиману поліцейські виявили ще 7 браконьєрських сіток загальною довжино понад пів кілометри. З сіток дістали такі види риб, як чорноморсько-азовський прохідний оселедець та тарань, які були повернуті в природнє середовище.
Крім того, поліцейські проводять заходи по встановленню власників заборонених знарядь лову для притягнення їх до відповідальності.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+