Сб. Гру 3rd, 2022

У Генічеському районі запровадили додаткові протиепідемічні заходи

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Через різке зростанням рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 регіональна комісія з питань ТЕБ та НС рекомендувала ввести на території Скадовського, Генічеського, Херсонського районів (за новим територіальним устроєм), а також Верхньорогачицької, Великоолександрівської та Великолепетиської територіальних громад додаткові протиепідемічні заходи.

Про це йдеться у повідомленні обласної адміністрації.

Зокрема, на території зазначених адмінодиниць запропонували наступні заборони:

  • Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), але дозволено здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
  • Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, а також суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

– діяльності фінансових установ, пошти, автозаправних комплексів (без зон харчування), а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

– виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

– провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.

  • Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом.
  • Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.
  • Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.
  • Роботи закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
  • Діяльності непродовольчих ринків.
  • Роботи дошкільних навчальних закладів.
  • Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів громадським транспортом із заповненістю більш ніж 50 відсотків від кількості місць для сидіння.

За офіційними даними, за минулу добу в області виявили 474 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19, з яких 203 чоловіка і 271 жінка. З них 23 дитини та 21 медичний працівник.

Нові випадки:
🔺171 особа – жителі м. Херсон;
🔺75 осіб – жителі Генічеського району;
🔺41 особа – жителі Великоолександрівського району;
🔺38 осіб – жителі Чаплинського району;
🔺37 осіб – жителі Олешківського району;
🔺32 особи – жителі Каховського району;
🔺16 осіб – жителі Бериславського району;
🔺15 осіб – жителі Білозерського району;
🔺15 осіб – жителі Іванівського району;
🔺11 осіб – жителі Скадовського району;
🔺10 осіб – жителі м. Нова Каховка;
🔺6 осіб – жителі Нижньосірогозького району;
🔺4 особи – жителі Каланчацького району;
🔺2 жителя Голопристанського району;
🔺1 житель Високопільського району.
Стан хворих задовільний, 399 осіб перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До медичних закладів госпіталізовано 75 осіб.
Померли:
⚫️ 2 жінки, 80 років, а також жінки 78, 51 і 63 роки, жительки м. Херсон;
⚫️жінка, 77 років, жителька Чаплинського району;
⚫️чоловік, 65 років, житель Каланчацького району;
⚫️чоловік, 53 роки та жінка, 85 років, жителі Олешківського району;
⚫️жінки, 63, 83, 72, 69 років та чоловік, 60 років, жителі Генічеського району.
Мали пневмонію та COVID-19.
✅Також зафіксовано 83 одужання.
За минулу добу на Херсонщині від COVID-19 щеплення отримали 100 осіб.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+