Нд. Тра 22nd, 2022

Прикордонники виявили близько трьох сотень порушників порядку в’їзду-виїзду до Криму

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
За порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї прикордонники притягнули до відповідальності 296 громадян.
Про це йдеться у звіті прикордонників Херсонського загону ДПСУ про результати за перший квартал 2021 року.
Протягом зазначеного періоду прикордонники оформили 106 тисяч осіб та 11 тисяч транспортних засобів, з них 80 тисяч громадян та 10 тисяч автівок були оформлені в КПВВ на адмімежі з ТОТ АР Крим.
49 громадянам України прикордонники відмовили у виїзді за кордон та не пропустили до України за різних підстав 121 іноземця.

За результатами паспортної роботи військовослужбовці виявили 6 підроблених документи та 89 недійсних. За порушення порядку перебування на території України до адміністративної відповідальності притягнули 20 іноземців.
Також під час оглядової роботи спільно з представниками ДФС та самостійно прикордонники в 24 випадках виявляли заборонені для переміщення товари та предмети на загальну суму понад 117 тисяч гривень, одну одиницю зброї та понад 20 кілограмів наркотичних речовин.
За результатами патрулювання водної ділянки відповідальності прикордонники припинили 28 випадків браконьєрства, понад 30 заборонених знарядь лову, майже 2 кілометри риболовецьких сіток та 55 кілограмів морепродуктів встановленим порядком передали правоохоронцям.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+