Сб. Лис 26th, 2022

На Херсонщині поліцейські вакцинуються від COVID-19

ілюстраційна світлина

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Працівники поліції Херсонщини та члени їх сімей долучилися до вакцинації і щеплюються від коронавірусу вакциною CoronaVac.

Про це повідомили в поліції Херсонської області.

Наразі вже 166 поліцейських області та 53 члени їх сімей отримали щеплення від коронавірусу. Вакцинація відбувається виключно на добровільних засадах.

“Працівники поліції щодня безпосередньо контактують з населенням і спільно з лікарями та працівниками ДСНС перебувають на передньому краї боротьби з пандемією. Тож на теперішній час вакцинація та додержання громадянами карантинних вимог є поки єдиним захистом від коронавірусу”, – зазначили в Херсонському главку Нацполіції.

За інформацією обласної адміністрації, на Херсонщині для широкої вакцинальної кампанії буде розгорнуто 89 стаціонарних пунктів щеплення на базі закладів охорони здоров’я та амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Там працюватимуть медики, що пройшли відповідне навчання.

Інформація з адресами й графіками роботи усіх пунктів щеплення розміщена за посиланням.

Зараз щеплюються представники маломобільних груп населення та людей, які за ними доглядають (з виїздом додому), мешканці й працівники інтернатів, працівники ДСНС та прикордонники.

Як записатися на вакцинацію?

  • у сімейного лікаря;
  • через додаток «Дія»;
  • через гарячу лінію МОЗ 0 800 60 20 19.

Якими вакцинами зараз щеплюють населення?
Для імунізації використовуються вакцини Covishield/AstraZeneca, CoronaVac/Sinovac Biotech та Comirnaty/Pfizer-BioNTech (отримана в рамках глобальної ініціативи COVAX). Наразі область очікує надходження чергової партії вакцини AstraZeneca.

Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними. Достовірну інформацію про вакцинацію проти COVID-19 отримуйте на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+