Ср. Жов 5th, 2022

Херсонщина отримала нову партію вакцин від COVID-19

ілюстраційна світлина, pravda.com.ua

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

На Херсонщину надійшла нова партія вакцин від COVID-19. До регіонального складу доставили 1170 доз вакцини Pfizer/ COMIRNATY та 11 400 доз AstraZeneсa-SkBio.

Про це повідомили в обласній адміністрації.

За словами заступника директора Департаменту здоров’я ОДА Ліни Бондаревої, яка відповідальна за вакцинальну кампанію в області, наразі продовжать щеплювати осіб віком від 65 років та підопічних інтернатів для літніх людей.

Наразі вакцину відправляють до районних складів. Розпочинають свою роботу мобільні бригади з вакцинації та стаціонарні пункти щеплення.

В області для широкої вакцинальної кампанії розгорнуто 66 стаціонарних пунктів щеплення на базі закладів охорони здоров’я та амбулаторій.

Як повідомлялось, працівники поліції Херсонщини та члени їх сімей долучилися до вакцинації і щеплюються від коронавірусу.

Інформація з адресами й графіками роботи усіх пунктів щеплення розміщена за посиланням.

Як записатися на вакцинацію?

  • у сімейного лікаря;
  • через додаток «Дія»;
  • через гарячу лінію МОЗ 0 800 60 20 19.

Якими вакцинами зараз щеплюють населення?
Для імунізації використовуються вакцини Covishield/AstraZeneca, CoronaVac/Sinovac Biotech та Comirnaty/Pfizer-BioNTech (отримана в рамках глобальної ініціативи COVAX). Наразі область очікує надходження чергової партії вакцини AstraZeneca.

Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними. Достовірну інформацію про вакцинацію проти COVID-19 отримуйте на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+