Чт. Гру 8th, 2022

Біля Криму пройшли навчання ракетних комплексів «Точка-У»

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

На одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині, свої вміння та навички продемонстрували екіпажі тактичних ракетних комплексів «Точка-У», які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України.

Про це повідомили в службі зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

“Під час тактико-спеціальних навчань екіпажі вийшли в район бойового застосування та здійснили топографічну прив’язку перед проведенням умовних пусків по місцях завантаження на кораблі морського десанту умовного противника, а також відповідно й умовного тактичного десанту на гелікоптери”, – розповів командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Батареї за сигналом швидко здійснили марш, зайняли вогневі позиції та розгорнулися, після чого оператори відпрацювали точне наведення на цілі.
Після першого етапу навчань воїни-ракетники продемонстрували швидкий відхід і зміну вогневих позицій. Вже, на завершення, екіпажі під прикриттям димової завіси приховано вирушили до районів зосередження.
За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, всі без виключення підрозділи, що підпорядковані Командуванню та несуть бойову службу на південному напрямку вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, системно займаються підвищенням спроможностей до дій за призначенням.
“Наша розвідка постійно та пильно стежить за обстановкою, а підрозділи постійно покращують навченість особового складу”, – налогосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Служба безпеки України проводить у Херсонській області масштабні багатоетапні антитерористичні навчання. Під час тренувальних заходів особлива увага приділяється морській прибережній зоні регіону, а також адмінмежі з тимчасово окупованою територією АР Крим.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+