Пн. Жов 25th, 2021

Учні 4 та 9 класів не будуть проходити державну підсумкову атестацію в кінці навчального року

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.

Про це повідомляють в Міністерстві освіти України.

Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року №338-р “Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації”.

Відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 17 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, кожен учень має пройти державну підсумкову атестацію за кожний рівень повної загальної середньої освіти з державної мови, математики та інших предметів, визначених центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, крім випадків, визначених законодавством.

Як повідомлялося раніше – на засіданні Регіональної комісії з питань технічно-екологічної безпеки прийнято рішення перевести учнів 5-10 класів усіх шкіл Херсонщини на дистанційне навчання.

Про це на своему Телеграм-каналі повідомив Голова ХОДА Сергій Козир.

“Нагадую, сьогодні Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони, на жаль, Херсонщина опинилась у “помаранчевій” зоні. Тож, аби не допустити погіршення ситуації, зокрема в офісній сфері, де зростають показники захворюваності як учнів, так і вчителів, на засіданні ТЕБ було вирішено: з 18 березня по 3 квітня 2021 року (без урахування канікулярного періоду) перевести на дистанційне навчання учнів 5-10 класів закладів середньої освіти”, – йдеться у повідомленні.

Виконання цього рішення покладається на керівників закладів освіти та місцеву владу.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+