Пн. Тра 16th, 2022

Розрахунки протиповітряної оборони провели навчання на Херсонщині

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Розрахунки протиповітряної оборони, що виконують бойові завдання на межі з тимчасово окупованою територією Кримського півострову припинили спробу проведення повітряної розвідки умовним противником.

Про це повідомляють у ЗСУ.

“За задумом комплексного навчання, чергові розрахунки протиповітряних сил виявили зліт з території противника безпілотних літальних апаратів і передали координати цілей на командний пункт угрупування військ. Для знищення противника було залучено визначені сили та засоби. Крім того, з метою придушення подальших спроб противника щодо ведення розвідки, задля знищення пунктів його дислокації, до навчань залучився підрозділ реактивних систем залпового вогню “Смерч”” –  повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 

За словами командувача, в ході навчань воїни-артилеристи відпрацювали кілька десятків навчально-бойових вправ. Зокрема, здійснили марш, вдосконалили взаємодію з підрозділами артилерійської розвідки, обладнали позиції для пускових установок, а також відпрацювали оперативну їх зміну.

Своєю чергою, військовослужбовці зенітно-ракетного дивізіону провели моніторинг повітряної обстановки та здійснили розпізнавання повітряних об’єктів умовного противника.

“Визначивши координати й висоти, особовий склад розрахунків зенітно-ракетних комплексів “Оса-АКМ” здійснив знищення повітряних цілей. Крім того, зенітники організували оборону комплексів, і маскування вогневих позицій,” – підсумував генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+