Вт. Лип 5th, 2022

Дитячо-юнацькі спортивні школи в області закривати не збираються – ХОДА

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

На Херсонщині функціонує 36 дитячо-юнацьких спортивних шкіл комунальної та 3 приватної форми власності, в яких заняттями із 46 видів спорту охоплено майже 13 тис. учнів. Також в області працює школа вищої спортивної майстерності, регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”, 3 центри фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Центр олімпійської підготовки з гандболу та Херсонський фаховий спортивний коледж.

Про під час селекторної наради в  повідомив  начальник управління фізичної культури, молоді та спорту ХОДА Віталій Вибранський.

“На жаль, через об’єднання районів та передачу майна до територіальних громад у Херсонській області з’явилася тенденція щодо скорочення закладів фізичної культури і спорту. Також у деяких громадах є практика “завуальованої ліквідації закладів” шляхом реорганізації, приєднання або перетворення”, – розповів Віталій Вибранський.

За його словами, це може призвести до невиконання державної політики в сфері фізичної культури і спорту на рівні територіальних громад, що однозначно вплине на якість здоров’я населення, яке позбавили можливості повноцінно займатися спортом.

Як відзначив очільник області Сергій Козир, це дуже важливе питання, яке зараз потрібно активно відпрацювати з органами місцевого самоврядування, аби вони зберегли заклади фізичної культури в умовах реформи децентралізації влади.

У свою чергу Віталій Вибранський повідомив, що управління фізичної культури, молоді та спорту готове надати методичну та практичну допомогу територіальним громадам із зазначеного питання.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+